E31 België-Belgique

BMW E31 België-Belgique

6De mooie 8-reeks is in België bijna volledig uit het straatbeeld verdwenen, dat maakt hem natuurlijk heel exclusief om mee rond te rijden, volgens de geruchten zouden er maar slecht een 20 tal van ingeschreven zijn, uiteraard kunnen we in België ook lid worden van de club, het is reeds een feit en geeft aan dat velen zich thuis voelen in onze club, de BMW 8 serie.

Deze prachtige coupé’s zijn geproduceerd van 1989 tot en met 1999 en zijn een absoluut technisch hoogstandje met alle opties op dat moment bekend(en veel opties zijn zelfs nu nog niet verkrijgbaar op de huidige modellen). Ook organiseren we jaarlijks een weekendmeeting in België. Ook als sympathisant zonder 8-serie kun je lid worden, je kunt dan op het forum en krijgt het kwartaalblad dan toegezonden.

De Waalse 8 rijders kunnen terecht bij zowel bij ons als de Franse E31 Club, wij organiseren gezamenlijk ook meetings met onze Franse maar ook alle andere Europese landen waar een E31 club zit.

Onze club is ook aangesloten bij de BFOV onder sectie België en al onze Belgische leden worden daar ingeschreven en als volledig lid en kunnen dan ook gebruik maken van de diensten en verzekering.

.

.

La magnifique série 8 a presque complètement disparu de la scène belge. Selon les rumeurs, il y aurait seulement une vingtaine d’immatriculations; ce qui, naturellement, la rend tout à fait exceptionnelle.

Ces beaux coupés ont été produits de 1989 à 1999 et constituent un véritable chef-d’oeuvre de technologie doté de toutes les options connues à cette époque (beaucoup de ces options ne sont pas encore disponibles sur les modèles actuels), bien sûr, en Belgique, vous pouvez rejoindre le club BMW serie 8 dans lequel beaucoup se sentent comme à la maison.

Les sympathisants peuvent également devenir membre, participer au forum et recevoir notre feuillet trimestriel. En Belgique, nous organisons chaque année un meeting.

Les passionnés de série 8 wallons peuvent aussi bien s’affilier chez nous qu’au club français E31 avec lequel nous organisons également des meeting (tout comme avec les autres pays européens où existe un club E31). Nous sommes membre FBVA !

Aanmelden

  Inschrijfformulier lidmaatschap BMW Club E31 Nederland

  Onderstaande aspirantlid meldt zich aan als lid van de BMW Club E31 Nederland en maakt het eenmalige inschrijfgeld en maakt de contributie na ontvangst van de factuur binnen 7 dagen over. Bij betaling en goedkeuring bestuur gaat dan meteen het lidmaatschap in als volledig lid. Verder verklaart hij/zij akkoord te gaan met de nieuwe regels betreffende de AVG, terug te vinden op het open gedeelte forum: http://www.clube31.nl/forum/viewtopic.php?f=17&t=4496
  Bijrijder Personalia (bronslid), deze gegevens zijn noodzakelijk voor club gerelateerde verzekeringen.


  Voornaam

  Achternaam

  Geboortedatum

  E-mail adres

  Telefoonnummer

  Adres

  Gewenste forumnaam

   

  ×
  voertuigcheck

   Uw naam

   Uw email

   Uw Adres

   Uw Postcode

   Uw Woonplaats

   VIN - nummer (laatste 7 posities chassis-nummer   ×
   Slideshow Blauw
   ×
   Slideshow Groen
   ×
   Slideshow Rood
   ×
   Slideshow Interieur
   ×
   Slideshow Zwart
   ×
   Slideshow Diversen
   ×